Velké setkání: PRAVÉ SÍLY ČLOVĚKA

Další pokračování  velké osobní změny. Naučíte se jak  žít ve spokojenosti . Jak probudit  sílu ducha i těla a potom budete  tuto pochodeň předávat  dál. Svým dětem , jiným lidem a především sami sobě.

Většina lidí vidí svou sílu ve věcech a v chování, které nás zdánlivě  posilují. Tohle prožíváme  všichni  do chvíle, kdy nás vlastní život zastaví a my si uvědomíme, že tak jak žijeme nám sílu nedává, ale bere. Všichni  máme své schopnosti pořád před očima, ale nevidíme je. To životní zastavení, je pro nás záchrana, ale většinou dost bolí. Psychicky i fyzicky. 

Udělejte si čas sami pro sebe a prožijte s námi několik dní. Vysvětlíme vám vaše schopnosti, vaše síly a vy je začnete žít. Začnete mít jiný pohled na sebe, na lidi i na životní situace. 

V tom vidíme naději pro zachování života, rodů i přírody. 

Akce je vhodná pro všechny. Pro začátečníky i pokročilé.

 

Přihlášení : Alena Andrýsková, e-mail: alenaandryskova@seznam.cz, telefon: 777 751 203.

 

 

 

 

 

 

 

 

Termíny kurzu

  • 9. 6. 15:00 do 13. 6. 13:00 v Karlova Studánka, penzion Jurajdova
    Začala nová doba. Čas očisty každé duše a každého fyzického těla, zde na zemi. Pro každého z nás to představuje péči o sebe. Vysvětlíme vám, proč je to nutné a ukážeme, jak na to. • Pochopíte nejvyšší schopnosti a ctnosti člověka, které formují přítomnost i budoucnost. • Naučíte se, co potřebuje vaše duše, aby byla silná a čistá. • Dozvíte se, co nutně potřebuje vaše tělo, aby v této době dobře prospívalo. • Bude vám nabídnuto setkat se sebou, se svým egem, duší i duchem. • Uvědomíte si své nejvyšší schopnosti a ctnosti, které ovlivňují váš život. • Využijete podporu a sílu přírody, která čeká na váš příchod a vaše propojení s ní. Naši společnou práci podpoří místa plná čistého vzduchu, křišťálové vody a silné energetiky hor Jeseníků. Místa, která už dlouhodobě navštěvujeme a vnímáme jejich silný transformační a očistný vliv. V duchovní i fyzické rovině. Vaši osobní sílu pomůže zvednout propojení síly mysli, duše a přírody. A také společnost vědomých lidských bytostí, které si uvědomují, že život je příležitost k vyšším, hlubším prožitkům. Že každý z nás umí žít spokojeně a zdravě. Co víc si přát :-) Vše máme na dosah ruky. Pojďte s námi. Seminář pořádáme v penzionu Jurajdova v centru lázní Karlova Studánka: ubytování je ve dvou nebo čtyřlůžkových pokojích, pobyt je bez stravy k dispozici jsou místní restaurace a také tři plně vybavené kuchyňky v penzionu začínáme v pátek 13.11. v 15 hod je možnost se ubytovat , začátek bude v 17 hod a končíme v úterý 17.11. obědem dopolední program : očistné meditační pobyty v přírodě za každého počasí odpoledne: osobní čas pro odpočinek a podvečerní přednášky a meditace cena za ubytování a seminář : 4200 Kč KONTAKT PRO PŘIHLÁŠENÍ: Alena Andrýsková, e-mail: alenaandryskova@seznam.cz, telefon: 777 751 203.

Aktualizováno 10. 08. 2020, 16:46 uživatelem Bc. Alena Andrýsková